Pozvánka – seminář – Velká novela zákoníku práce – konečná podoba – 30. 11. 2023 – Vyškov

Místo: Knihovna KD Vyškov – Nádražní 124/4 – Velký sál https://mapy.cz/s/gutocenugo
Termín: 30. listopadu 2023 od 9.00 hodin do 12.00 hodin
Lektor: Mgr. Jakub Oliva, LL.M., MSc.– advokát se specializací výhradně na pracovní právo. V současné době působí jako vedoucí advokát a vedoucí pracovněprávního oddělení v advokátní kanceláři ARROWS ETL Global https://www.arws.cz/nas-tym/mgr-jakub-oliva-ll-m-msc

Program:

  1. Home-Office – nejvýznamnější část novely – zcela nová pravidla pro práci na dálku (povinné dohody, paušální náhrady, „právo“ na home-office, BOZP při práci z domova apod.)
  2. Změny v zaměstnávání „dohodářů“ – povinné příplatky, povinné rozvrhování pracovní doby, dovolená také pro dohodáře a mnoho dalšího.
  3. Změny v oblasti doručování HR dokumentace – významné usnadnění elektronizace HR agendy (co nově půjde doručovat i bez uznávaných elektronických podpisů a co stále možné nebude).
  4. Rozšířená informační povinnost – co všechno budeme muset zaměstnancům od 1. 10. 2023 předem sdělovat a jak si s tím poradit v praxi.
  5. Změny v oblasti ukládání pokut OIP – nové přestupky a vyšší pokuty za přestupky stávající.
  6. Další dílčí změny a jejich dopady na zaměstnavatele.

Organizační pokyny

Cena: zaměstnanec člena, člen OHK Vyškov, člen komorového klubu – 500,- Kč, ostatní účastníci 1000,- Kč (včetně DPH)/osoba. Na základě přihlášky Vám bude vystavena a zaslána elektronicky faktura s podklady pro platbu. Nebudete-li se moci zúčastnit, vyšlete za sebe náhradníka, účastnický poplatek se nevrací.

Přihlášení: emailem na info@ohkvyskov.cz  , nebo online https://ohkvyskov.cz/kontakt/prihlaska-na-akci-online/ nejpozději do 28. 11. 2023. Přijetí přihlášky nepotvrzujeme (přihlášení online generuje automatický potvrzující email).

Pro účastníky bude připraveno občerstvení.

Další informace můžete získat na tel. čísle OHK Vyškov: 517 348 324

Odkaz na stažení pozvánky v PDF: https://ohkvyskov.cz/wp-content/uploads/Pozvanka-seminar-Zakonik-prace-novela-30-11-2023-Vyskov.pdf


Vyberte požadovaný seminář pro přihlášení

    11.4.2024 - Praktický průvodce veřejnými zakázkami


    Komentáře jsou vypnuty.