Podnikatelské setkání 2018 se vydařilo

Okresní hospodářská komora Vyškov ve spolupráci s Městem Vyškovem, Slavkovem a Bučovicemi uspořádala v roce 2018 jedenáctý ročník podnikatelského setkání. Akce se účastnila celá řada významných hostů a podnikatelů. Přítomni byli místopředseda Senátu Parlamentu ČR Ing. Ivo Bárek, náměstek hejtmana Roman Hanák, viceprezidenti HK ČR Michal Štefl a Roman Pommer, starosta města ing. Karel Goldemund, zástupci ČMZRB, ČSOB a představitelé státní správy regionu.

 

Neméně významná byla účast samotných podnikatelek, které se účastnily soutěže o titul Podnikatelka roku, jejíž 5. ročník byl na podnikatelském setkání vyhodnocen. Oceněno bylo zejména úsilí a práce, kterou podnikatelky dělají.

V soutěži se hodnotilo celkem 15 žen ve dvou kategoriích. V kategorii se zaměstnanci se podnikatelkou roku stala Ludmila Prokopová, která v Otnicích vyrábí a prodává pracovní oděvy. Na druhém místě se umístila Michaela Rájová, provozovatelka půjčovny stavebních šatů ve Slavkově u Brna. Třetí oceněnou byla Zlata Dušátková, provozovatelka hostinství ve Švábenicích. Vítězství v kategorii bez zaměstnanců získala Zuzana Moučková, která v Drysicích provozuje kozí farmu. Druhou oceněnou byla Iveta Vašková, provozovatelka potřeb pro včelaře. Třetí místo obsadila Romana Korečková, která se věnuji prodeji výtvarných potřeb a keramiky ve Vyškově.

Celou akci provázela dobrá nálada, kterou podpořil krojovaný soubor dětí a dospělých Pantlék a muzika ve skvělém podání manželů Frankových.

Dětského dne se zúčastnilo na 260 dětí v doprovodu dospělých a tradičně se líbil program DDM – Maják Vyškov, soutěže RESPONA a.s., atrakce, balónky, občerstvení a nechyběla ani zmrzlina. V letošním roce se v rámci podpory odborného vzdělávání představily Střední odborné školy z Vyškova a Slavkova se svoji nabídkou a ukázkami výrobků. Třešničkou na dortu byly volné vstupenky do ZooParku Vyškov.

Součástí programu byl tenisový turnaj o pohár předsedy KHK JM, o který je mezi sportovci vždy velký zájem. Letos slavila vítězství dvojice Pata + Chasák.

Tato akce se však může konat jen díky podpoře měst, obcí a také přízni podnikatelských subjektů. Věříme, že příští ročník 2019 bude stejně úspěšný jako letošní.

Fotogalerie Podnikatelské setkání a dětský den 30.8.2018

 

Komentáře jsou vypnuty.