Jubilejní podnikatelské setkání sklidilo úspěch

Okresní hospodářská komora Vyškov ve spolupráci s Městem Vyškovem a Krajskou hospodářskou komorou jižní Moravy (KHK JM) uspořádala letos již desátý ročník podnikatelského setkání.

Akce se účastnila celá řada významných hostů a podnikatelů. Přítomný byl předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, místopředseda Senátu Parlamentu ČR Ivo Bárek, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, předseda KHK JM Michal Štefl a představitelé státní správy regionu.

Neméně významná byla účast samotných podnikatelek, které se účastnily soutěže o titul Podnikatelka roku, jejíž 4. ročník byl na podnikatelském setkání vyhodnocen. Oceněno bylo zejména úsilí a práce, kterou podnikatelky dělají.


V soutěži se hodnotilo celkem 14 žen, a to ve dvou kategoriích. V kategorii se zaměstnanci se podnikatelkou roku stala Renáta Rumpová, která má ve Slavkově prodejnu se zahradní technikou. Na druhém místě se umístila Dáša Korábová, která provozuje cukrárnu v Bučovicích. Třetí oceněnou byla Ing. Mária Zbořilová, obchodnice s dámskou konfekcí. Vítězství v kategorii bez zaměstnanců získala Marica Svobodová, která ve Vyškově provozuje prodejnu výtvarných potřeb. Druhou oceněnou byla Aneta Derková, provozovatelka masáží a kosmetických služeb. Třetí místo obsadila Ing. Helena Zelená, která se věnuje prodeji květin.


Celou akci provázela dobrá nálada, kterou podpořil krojovaný soubor dětí a dospělých Pantlék a cimbálová muzika Kalečník. Dětského dne se zúčastnilo na 300 dětí v doprovodu dospělých a již tradičně se líbil program DDM – Maják Vyškov, soutěže RESPONA a.s., hasiči z Vyškova, atrakce, balónky, občerstvení a nechyběla ani zmrzlina. Největším tahákem byly volné vstupenky do DinoParku Vyškov. Součástí programu byl tenisový turnaj o pohár předsedy KHK JM, o který je mezi sportovci vždy velký zájem.


Vše se však může konat pouze díky podpoře měst, obcí a také přízni podnikatelských subjektů. Věříme, že příští ročník 2018 bude stejně úspěšný, jako letošní.

 

Komentáře jsou vypnuty.