Pozvánka – workshop – Získejte vyšší důchod od státu – 17. září 2020 – Vyškov

Místo: OHK Vyškov, náměstí Svobody 19/11, Vyškov
Termín: 17. 9. 2020 od 09.00 do 12.00 hodin

Lektor : Ing. Michael Hanzelka, Ph.D., at Ph.D., MBA (odborník na finanční řízení a podnikovou ekonomii, poradce v oblasti prvního důchodového pilíře)

Obsah workshopu:

  • Obecné principy důchodového pojištění: Hodně se o důchodech mluví, ale málo kdo důchodové problematice rozumí. Právní předpisy a jejich složitost, druhy důchodů.
  • Proč bychom měli rozumět českému důchodovému systému, I. důchodový pilíř: Odpověď spočívá v optimalizaci a analýze důchodového pojištění každého z nás. Kdo je schopen vám říci jaký budete mít důchod? Reálné příklady z praxe.
  • Výpočet důchodu a jeho úskalí: Výše důchodu, základní výměra, procentní výměra, doby pojištění, výpočtový základ, osobní vyměřovací základ, roční vyměřovací základ, redukční hranice, rozhodné období, náhradní doby, vyloučené doby. Reálný příklad.
  • Informativní list důchodového pojištění IOLDP: Jak se v IOLDP zorientovat. Reálný příklad.
  • Starobní důchod, předčasný důchod, předdůchod: Jaká varianta je pro nás nejvýhodnější, připravovat bychom se měli nejpozději od 50+. Reálný příklad.
  • Závěrečné teze: Jak se v průběhu produktivního věku připravovat na maximalizaci důchodu od státu.

Organizační pokyny:

Cena: bez poplatku

Přihlášení: emailem na inmp@ohkvyskov.cz  , nebo online https://ohkvyskov.cz/kontakt/prihlaska-na-akci-online/ nejpozději do 11. 9. 2020. Přijetí přihlášky nepotvrzujeme (přihlášení online generuje automatický potvrzující email). Omezený počet míst.

Další informace můžete získat na tel. čísle OHK Vyškov: 517 348 324

Online přihlášení

    11.4.2024 - Praktický průvodce veřejnými zakázkami


    Komentáře jsou vypnuty.