Pozvánka – Podnikatelské setkání a dětský den OHK Vyškov – 31. srpna 2017

Již desátý ročník Podnikatelského setkání pořádá letos v prostorách hotelu Allvet Okresní hospodářská komora ve spolupráci s Městem Vyškov. Od počátku svého pořádání se tato akce těší velké oblibě dětí i dospělých, což každoročně dokazuje hojný počet všech zúčastněných.   

Letošní bohatý program odstartuje 31. 8. 2017 od 13 hod. odborná diskuse podnikatelů se zástupci státní správy a samosprávy. Poté bude následovat vyhlášení výsledků soutěže Podnikatelky roku okresu Vyškov. Zájemkyně o účast v soutěži se mohou přihlásit osobně nebo prostřednictvím svých navrhovatelů přihláškou, která je k dispozici na webových stránkách Okresní hospodářské komory. Zde jsou také uvedené přesné podmínky soutěže. Příjem všech přihlášek probíhá od 1. 5. do 1. 8. 2017 do 16:00 h. První tři umístěné ženy získají nejen věcné ceny, ale také možnost inzerovat ve vybraných obecních nebo městských zpravodajích (Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna).

Od 14:30 hod. bude probíhat kulturní program za doprovodu cimbálové muziky a vystoupení souboru Pantlék. Na své si přijdou i milovníci sportu, kteří si budou moct zahrát tenisový turnaj o pohár o pohár předsedy Krajské hospodářské komory Jižní Moravy.
Pořadatelé ve spolupráci se střediskem volného času Vyškov  – Maják, připravili v rámci dětského dne spoustu soutěží o ceny a her pro nejmenší účastníky. Součástí je také prohlídka výstroje a vozů Hasičského záchranného sboru stanice Vyškov a soutěže s tématikou třídění odpadu o ceny se společností RESPONO, a.s. K dispozici bude i skákací hrad a projížďky na koních. Občerstvení pro malé i velké bude zajištěno. Pro účastníky bez vlastní dopravy je připraven svoz z autobusového nádraží označeným autobusem, který bude vyjíždět od hlavní budovy ve 12:30 hod. Odvoz zpět z hotelu k návštěvě ZooParku v 15:30 hod.

Těšíme se na Vaši účast. 

Fotografie z minulých ročníků.

Komentáře jsou vypnuty.