OHK Vyškov na podnikatelském setkání vyhlásila podnikatelku roku okresu Vyškov 2015

V loňském roce proběhlo vyhlášení soutěže Podnikatelka roku okresu Vyškov samostatně. Soutěž vznikla v rámci projektu Ženy a podnikání. V letošním roce ji OHK Vyškov připojila k podnikatelskému setkání. Obě akce to pozvedlo.

Letošní setkání se tedy uskutečnilo již po osmé. Vhodnější prostory na Vyškovsku pro konání akce, která pojme na 150 hostů setkání a na 500 návštěvníků dětského dne zřejmě není.

Podnikatelske_setkani_a_DD_OHK_Vyskov_2015_020

Zúčastnila se řada významných hostů. Kromě hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, si při své cestě po jižní Moravě udělal prostor i premiér ČR Bohuslav Sobotka. Mezi každoroční návštěvníky patří senátor Ivo Bárek a náměstek ministryně MPSV Jan Marek.

Jednání moderoval předseda dozorčí rady Antonín Holubář. Po krátké řeči uvedl sopranistku Emílii Řezáčovou, která přítomným zazpívala 3 muzikálové písně.

Po přivítání předsedou OHK Vyškov Stanislavem Holemým dostal slovo premiér Bohuslav Sobotka. Následovalo vystoupení dalších hostů.

Ve čtrnáct hodin proběhlo vyhlášení soutěže o nejlepší podnikatelku (fyzickou osobu) okresu Vyškov 2015. Celkem bylo přihlášeno 12 soutěžících a jejich přihlášky na začátku měsíce hodnotila porota ze zástupců měst regionu, hospodářské komory, úřadu práce.

 

Výsledky Podnikatelky roku okresu Vyškov 2015:

  1. místo – Zuzana Moučková – kozí farma, výroba sýrů – Drysice
  2. místo – Kateřina Melicharová – prodej zahraniční kosmetiky, bytových doplňků – Ivanovice na Hané
  3. místo Dobruška Flösslerová – nakladatelství – Rousínov

Podnikatelske_setkani_a_DD_OHK_Vyskov_2015_029

Po skončení hlavní části následoval raut a tenisový turnaj o pohár předsedy KHK JM. Po čtyřech letech vítězství vyškovských zástupců v čele s členem OHK Josefem Kopincem, se pohár přesunul do Brna k panu Augustovi z KPM CONSULT, a.s.

Přítomné bavil kulturní program cimbálové kapely Kalečník a vystoupení hanáckého souboru Pantlék.

V dolní části hotelu Allvet současně probíhal každým rokem oblíbenější Dětský den OHK Vyškov. Letos si příjemně užít závěr prázdnin přišlo přes 290 dětí. O zábavu se jim postaral tým SVC Maják Vyškov (DDM Vyškov). Dále byl připraven skákací hrad, technika a soutěže Respona a.s..  Na řadu přišly i dětské písničky Emily Řezáčové (www.hrajemesisemily.cz).Na chuť byly připraveny zákusky, párky, limonády a jiné. Bylo prostě o děti vzorně postaráno.

Samozřejmě největší dík patří všem  39 firmám, organizacím a spolkům, kteří se na akci podíleli ať už finančně, či dárky pro děti, nebo produkty své firmy.

loga partnerů 2015Videoreportáž VYMIK TV

Videoreportáž Bučovický region

 

Komentáře jsou vypnuty.